Nobena skrivnost ni, da serija Sahin Tepesi nima dobre gledanosti, že vse od začetka predvajanja se drži repa razpredelnice gledanosti. A ne glede na vse, so še pred časom njeni ustvarjalci trdili, da je gledanost še vedno v okrivu takšne, da je še ne namerajo ukiniti. Sedaj pa se dogaja ravno to. Bilo je pričakovati, da bodo predvajali vsaj 13 delov, kot se bo naprimer zgodilo s serijo Aglame Anne, kjer ima glavno vlogo Birce Akalay. Serija ima posnetih že osem delov. Sedaj pa je bilo objavljeno, da je šesta epizoda, ki bo predvajana prihajajoči petek 28. decembra tudi zadnja.
Serija je predvajala na programu ATV, že pred tem so imeli ustvarjalci težave, saj so iskali primeren program, ki bi predvajala to serijo. Med igralsko zasedbo sta bili Ebru Ozkan in Leyla Tanlar, ki ju lahko spremljamo v seriji Paramparca (Tuje življenje), ter Zerrin Tekindor, ki smo jo lahko nazadnje videli v seriji Kara sevda (Moja boš).
??? [Cancelación]#ATV había garantizado al equipo de #ȘahinTepesi que la serie continuaría por lo menos hasta el bölüm 13, de hecho acababan de grabar el bölüm 8, pues hoy el canal sorprendió al equipo y anunció que el 6 bölüm será el último.
El drama finaliza este viernes pic.twitter.com/oK1L6IWZbr
— Series Turcas (@informacionST) December 25, 2018