Turška igralka Ahsen Eroglu, je bila del igralske zasedbe turške serije Anne (Mama). V teh dneh pa je že začela s snemanji nove serije Menayerin Arayin. Ta na turške zaslone prihaja jeseni. Kako pa je Ahsen, sploh zaplula v igralske vode? “Že kot majhna deklica sem želela postati igralka. Doma sem pripravljala razne predstave. Zanimalo pa je me tudi slikanje, poleg tega sem deset let trenirala vaterpolo. Tudi študirala sem v tej smeri, ampak nikoli prenehala sanjati o tem, da bi bila igralka. Po tem, ko sem končala s študijem, sem začela hoditi na tečaje.”
“Živim sama in to mi je všeč. Že kot deklica sem bila bolj sama, čeprav sem imela tudi nekaj prijateljev. Sem hiperaktivna, nikoli mi ni dolgčas, vedno najdem kaj zanimivega in se nikoli ne pritožujem.” Ima pa tudi nekaj hobijev, s katerimi zapolni prosti čas. “Rada berem, poslušam glasbo in sem aktivna, to me napolni z energijo. Ne vsak dan, ampak velikokrat obiščem telovadnico. Dnevno pretečem 10 kilometrov.” Poleg tega je tudi ena od aktivistk, za lepše okolje.
Ahsen lahko trenutno spremljate v seriji Anne (Mama), ki se ponovno predvaja na programu Planet Plus.







