V vlogi zlobnega Manina v kolumbijski uspešnici La Reina del Flow (Kraljica ritma), lahko spremljamo igralca Lucha Velasca. Ta vloga mu je bila všeč, ampak mu je hkrati prinesla tudi ogromno težav.
View this post on Instagram
Manin je bil tisti, ki je odgovoren za to, da se je življenje Jaime popolnoma spremenilo. Izgubila je starša, ter babico, poleg tega pa ji je vzel še njenega sina. Vloga mu je prinesla veliko zadovoljstva, saj je svoje delo odpravil dobro, ter kot kaže naj bi bila to njegova največja uspešnica, v njegovi igralski karieri. Igralec ve, kdaj je vlogo zlobneža opravil najbolje in to je takrat, ko gledalci zasovražijo njegov lik. Na socialnih omrežjih je prejemal tudi veliko groženj in žaljivk zahvaljujoč svoji vlogi.
Za vsem tem, pa se skrivajo tudi njegove zdravstvene težave, ki so bile tako mentalne, kot tudi fizične. Lucho pravi, da se vsaki vlogi popolnoma posveti. »Ključna je priprava. Popolnoma se posvetim vlogi, na tej delam tudi ko ne snemam. Manin je moški, ki ima v svoji glavi veliko sovraštva, zaradi tega sem imel depresijo, ter močne bolečine v glavi … Ker če si ves čas tak zelo obdan s slabo energijo, potem se te to dotakne.«
View this post on Instagram
Vsaka telenovele ali serija, ima zlobneže, ti pa so velikokrat zaznamovani s svojo vlogo in so zaradi tega žrtve različnih psihičnih in fizičnih napadov. »So tudi čudoviti ljudje, najprej me vprašajo, kako sem lahko tako zelo zloben. Po drugi strani pa pohvalijo moje delo. Sedaj so na udaru tudi socialna omrežja. Nekateri ljudje res niso pri zdravi pameti, ter te zelo žalijo, če te srečajo.«
Čeprav se mora zaradi vloge spopadati z različnimi tudi slabimi stvarmi, pa vseeno pravi, da mu je vloga všeč. »Zelo mi je všeč. Manin je zelo premožen, ima zelo močan karakter, ki je prevzel tudi mene. V igralskem svetu je tako, da so nekatere vloge, ki so nepozabne in druge, ki so jih vsi močno sovražili, ampak so jih gledalci vseeno vzeli za svoje.«
View this post on Instagram
Čeprav ljudje menijo, da bo igralci bogataši, ampak Lucho pravi da ni tako. Čeprav bi mogoče kdaj morali biti ljudje, ki odigrajo zlobneže bolje plačani, saj so tudi bolj na udaru gledalcev. »Nisem bogataš ali kaj posebnega, sem deloven človek in cenim vse, kar mi življenje prinese.«







