Mehiška igralka Victoria Ruffo, je v sredini preteklega meseca, zaključila s snemanji televisine telenovele Cita A Ciegas, kjer je imela eno od glavnih vlog. Sedaj je napovedala, da si bo sedaj vzela nekaj časa za počitek. V tem času je ne bomo videli niti na malih zaslonih, niti na gledaliških odrih.
“Želim počivati za kratek čas, ker je za menoj veliko let, v katerih sem veliko delala, zaradi tega sem zelo zadovoljna, ampak sedaj si želim nekaj mesec vzeti le zase.” Pri tem pa je dodala, kako zelo je potrebno poslušati svoje telo, ko pošilja signale, da si je potrebo vzeti počitek. “Telo daje singale, skaterimi mi govori, da potrebujem počitek.” Pri tem dodaja, da se bo lahko sedaj bolje posvetila svojim otrokom in možu.
Odločena je, da s tem ni konec njene kariere. “Prenehati delati, to bi bilo zame zapleteno, ker že od mladosti igram, to je moja velika strast in ljubim svojo kariero.”