Mlado mehiško igralko Elyfer Torres smo na slovenskih zaslonih, lahko spremljali v priljubljeni telemundovi telenoveli Betty en NY (Betty v New Yorku). V nadaljevanju sledi nekaj zanimivosti o igralki.
View this post on Instagram
- Rodila se je v Mehiki in že kot majhna deklica je vedela, da želi postati igralka. Že kot majhna deklica je bila na televisini igralski šoli CEA. Nato je odšla v New York, kjer se je posvetila učenju igranja v filmih na igralski akademiji v New Yorku in Los Angelesu. Nato pa je bila še na Argosovi igralski šoli.
2. Študirala je tudi solo petje in klasični balet. Poleg tega, pa je študirala tudi ples.
3. Udeležila se je tudi lepotna tekmovanju in sicer za Miss Mexico.
4. Preden je postala igralka, se je ukvarjala tudi z vodenjem oddaj.
5. Njen najstrečnejši dan do sedaj je bil, ko je izvedela, da je dobila vlogo Betty. Saj je bila to njena prva večja vloga v telenovelah, ki jo je izstrelila med zvezde.
6. Ker je želela, da bi bila njena Betty čimbolj edinstvena, si je pustila rasti brčice, ampak jo je nato na neki točki že postalo sram.
7. Če bi se sama morala opisati s tremi besedami, bi rekla, da je močna, prepričana vase in inteligentna. Njena največja življenjska strast, pa je igra.
8. Do vloge Betty je imela vlogo v seriji La Rosa de Guadalupe, La Piloto, El Secreto de Selena in Nicky Jam: El Ganador.







