Še nekaj tednov nazaj, sta se kolumbijski igralki Paola Turbay in Carolina Gomez, spopadli za gledanost na kolumbijskih zaslonih. Paola Turbay je bila protagonistka uspešnice Ana de nadie, medtem ko je bila Carolina Gomez protagonistka telenovele Ventino: El precio de la gloria. Sedaj pa bosta odelovali v telenoveli La venganza de Analia. V telenoveli je Carolina protagonistka, medtem ko se bo Paola igralski zasedbi pridružila v drugi sezoni.
View this post on Instagram
“Rada bi se vam še enkrat zahvalila, ker ste bili z nami vsak večer. Delali smo zelo naporno, tako tisti ki smo bili pred kamero, kot tudi tisti za njo. Vsak je bil zaljubljen v svojo vlogo, predvsem pa v zgodbo Ane.” Tako se je Paola še enkrat zahvalila vsem, ki so spremljali njeno zadnjo telenovelo Ana de nadie.
View this post on Instagram
Preden pa se je pridružila igralski zasedbi druge sezone telenovele La venganza de Analia, pa si je skrajšala lase. In je tako zelo drugačna, kot v vlogi Ane.







