Kolumbijska igralka Juliette Pardau je nazadnje igrala v telenoveli Hasta que la plata nos separe (Dokler naju denar ne loči). Kmalu pa se bo vrnila na kolumbijske zaslone, tokrat kot protagonistka nove družinske telenovele Tia Alison. Ta pa bo na voljo tudi preko televisine platforme VIX. Na to pa je igralka zelo ponosna. “Ne bi mogla biti bolj hvaležna, sem primer kaj vse se mi je že zgodilo in sedaj so meje kar izginile. Sem posvojena iz njihove države in sedaj sem del projekta, ki jim bo pokazal našo kulturo.”
View this post on Instagram
“Počutim se počaščeno in mislim, da je to zelo pomembno za vse nas. Kako bi bilo dobro, da bi preko ene platforme po vsem svetu lahko spoznavali naše projekte. Sedaj je prišel ta dan in sem zelo vesela, da sem lahko del tega.”
Tudi glede nove telenovele je zelo navdušena. “Mislim, da je to zgodba, ki ima vsega dovolj. Ima dramo, komedijo, napetost, spletke, vse kar nas pritegne. V ospredju je kolumbijska družina, tako da boste videli, kako se obnašamo za mizo.”