Igralka Chantal Baudaux oziroma Chantal Nathaly Baudaux Jimenez se je rodila 4. januarja leta 1980 v prestolnici Venezuele in to očetu Francozu in materi Španki. Dolga leta je veljala za odlično venezuelsko igralko, ki je veliko obetala, a nato se je njena igralska pot končala.
Prvo vlogo je dobila leta 1998 v telenoveli Hoy te vi. Tej pa je sledila ena od glavnih v Mis Tres Hermanas (Tri sestre). Nato je bila del igralske zasedbe Carissima, sledila pa ji je vloga Glorie Leal v La Mujer de Judas (Maščevanje je sladko). Njena zadnja glavna vloga v telenovelah je bila v Amantes, ki so jo posneli leta 2005. Nazadnje pa je igrala zlobnico v telenoveli Calle luna, Calle sol.
Leta 2008 se je poročila z venezuelskim poslovnežem Albertom Mora, s katerim ima dva otroka. Njena družina pa je tudi njena trenutna prioriteta.