Španska igralka Paz Vega je morala za pol leta zapustiti svojo družino v Španiji, saj je v Mehiki snemala prizode za serijo Cuna de Lobos, ki danes prihaja na mehiške zaslone. Ker je bila toliko časa daleč stran od svojih otrok in moža, je padla v depresijo.
“Zame je bilo zelo težko, ker sem bila tak daleč stran od hiše in družine, mojih otrok, tako dolgo časa, čeprav so nekajkrat prišli v Mehiko, je bilo ne glede na vse, to zelo težka ločitev. To je bilo prvič, da sem bila tako dolgo časa od družine.”
Ne glede na vse, pa je Paz zadovoljna s končnim izdelkom in že vznemirjena, da gledalci vidijo, kaj so pripravili zanje.







