V mesecu januarju bomo na slovenskih zaslonih, lahko spremljali novo serijo, ki nosi slovenski naslov Past ljubezni. Zamenjala bo turško serijo Baraj (Obraz prave ljubezni). Čeprav še ne morem uradno potrditi, pa vse kaše na to, da bomo od 23. januarja dalje ob 17:50, lahko spremljali novo romantično turško serijo Afili Ask. V glavnih vlogah sta Burcu Ozberk in Caglar Ertugrul, ki smo ju na slovenskih zaslonih, že lahko spremljali v seriji Ask Mantik Intikam (Verjamem v naju) in Fazilet hanim ve kizlari (Pohlepna gospa Fazilet).
Naslov nove serije je Past ljubezni, medtem ko je mednarodni naslov serije Afili Ask, Love trap. Ima 136 delov za mednarodno predvajanje. Se pa je serija letošnje leto predvajala na srbskem programu Prva TV, kjer je bil njen naslov Ljubav na pomolu.
Ker pa se bo trenutna turška serija Baraj (Obraz prave ljubezni), od 23. januarja predvajala le s eno epizodo, pa se bo zamaknil njen datum konca. Tako zadnje epizode ne bomo videli 31. januarja, ampak šele 8. februarja ob 16:20.







