V telenoveli Vino el Amor (In prišla je ljubezen), ni bila zlobna le Graciela, ki jo je odigrala Kimberly Dos Ramos, ampak tudi njena mama Lilian, ki jo je odigrala Azela Robinson. To vlogo je v njeni originalni čilski verziji odigrala Josefina Velasco. Tej pa je bilo v telenoveli ime Adriana.
Tudi med tema dvema vlogama, so spremembe, tako kot tudi pri vlogi Graciele. V originalni verziji je bila to še bolj zlobna vloga. Saj ni bila le ljubosumna na mamo protagonistke, ker je imela romanco z njenim možem. Ampak se je iz te romance v originalni verziji rodila protagonistka. Medtem, ko v priredbi ni bilo tako. Je pa vseeno delala razlike med hčerama. Raje je imela dobro izmed dvojčic, kot zlobno.







