Leta 2001 je nastala venezuelska telenovela Mas Que Amor, Frenesi (Ljubezen ali blaznost). Telenovela je imela 105 delov. Scenarij sta napisala Cesar Miguel Rondon in Monica Montanes. 27. marca leta 2001, je zamenjala takratno telenovelo Amantes de luna llena. Končala pa se je 24. avgusta istega leta, pa jo je zamenjala telenovela Guerra de Mujeres. Naslovno pesem Frenesi je odpel Oscar D’Leon.
V glavnih vlogah sta bila Wanda D’Isidro in Mario Cimarro. Med igralsko zasedbo pa so bili še Jean Carlos Simancas, Gigi Zancheta, Denise Novell, Carolina Perpetuo, Rafael Romero, Ana Karina Casanova, Yanis Chimaras, Raul Amundaray, Margarita Ortega, Isabel Moreno, Herminia Martinez, Elizabeth Morales, ….
ZGODBA:
Virginia, Mercedes in Hada Martina so tri sestre, ki živijo vsaka svojo ljubezensko zgodbo. Vsak dan se borijo za svoje želje in sanje. Nosečo Vriginio zapusti oče njenega otroka, nato pa se poroči z družinskim prijateljem in bogatim zdravnikom Orestesom. Ta pristane na poroko, saj ima težave z impotenco. Svojo skrivnost pa ne pove ženi. Ampak Virginia ni srečna v zakonu. Ko ji pot prekriža Santiago najde končno tisto, kar je potrebovala v življenju, ljubezen in nežnost.
Mercedes je druga izmed sestr, ki odkrije moževo nezvestobo. Nato pa ta izkoristi svojo bolezen, da svojo ženo obdrži ob sebi. Hada Martina je prav tako nesrečna v zakonu z Abelardom. Da bi lahko pozabila na to, se posveti svoji veliki ljubezni – kuhanju. Pri tem pa ji ob strani stoji prijatelj Tadeo. Ta ji pomaga tudi uresničiti želje in kmalu postane lastnica kavarne.







