Turška igralka Burcu Ozberk, ki smo jo na slovenskih zaslonih, lahko spoznali v seriji Ask Mantik Intikam (Verjamem v naju), je potrdila govorice. Pri tem pa razkrila, da je res, da se je v preteklih dneh okužila s koronavirusom. Igralka se trenutno nahaja v samoizolaciji. Pri tem pa je opozorila svoje oboževalce, naj pazijo nase pred to boleznijo.
View this post on Instagram






