Še preden se je tretja sezona sploh začela predvajati, je mehiška igralka Kate del Castillo, ki je odigrala nepozabno Tereso Mendoza, povedala da je tretja sezona telemundove kriminalne serije La Reina del Sur (Kraljica juga), tudi zadnja.
View this post on Instagram
Gledanost tretje ni bila na ravni prvih dveh, so pa vseeno pustili nekoliko odprt konec tretje sezone. Kar je sprožilo govorice, da bi lahko dobila tudi nadaljevanje v četrti sezoni. Ampak ni še nič uradno potrjenega. “Nič še ne vemo.” je povedala Isabella Sierra, ki je v tej kriminalni seriji odigrala hčerko Terese Mendoza. “Jaz bi si želela, da bi imela čimveč sezon. Prosim o tem povejte na Telemundu, da bi se moja želja uresničila.”







