Mehiška igralka Aracely Arambula je pred dnevi srečna razlagala, da se vrača na mehiško Televiso, kjer bo protagonistka, enega od njihovih prihajajočih telenovel ali serij. Po tem, ko je v zadnjih letih blestela v telemundovih telenovelah. Med njimi so najbolj izstopale La Patrona (Gospodarica zlata), Los Miserables (Nesrečniki) in La Dona.
Pred časom je povedala novinarjem, da ni potrebno, da vse vedo o njenem življenju in njenih partnerjih. Takrat ni želela govoriti o imenih. Zato so ti šli v “napad” in jo v teh dneh ujeli z bivšim partnerjem, prav tako igralcem Arturom Carmona. Igralca sta bila že pred leti par, nato pa sta se razšla. Sedaj so ju zasačili na večerji. Zaenkrat še ni nobeden komentiral novice, o njuni ponovno romanci.







