Mehiška igralka Jacqueline Bracamontes se v zadnjem času posveča predvsem družini, svojim petim hčerkam in vodenju oddaj. Še vedno ni pozabila na telenovele, s katerimi je tudi mednarodno zaslovela. Sedaj je spregovorila o tem, ob spremljanju katere telenovele jo je sram, ter katera je bila njena najboljša telenovela.
View this post on Instagram
Jacky, kot jo kličejo prijatelji je prvo vlogo dobila v otroški telenoveli Alegrijes y rebujos. Kot pravi, se sedaj ne more gledati v tej telenoveli, ker kot pravi sama, grozno igra. “Gledam scene in me je sram. Po resnici povedano, gledam scene in si pravim, kako slabo igram, ampak to je moj prvi projekt, takrat sem šele spoznavala igralsko industrijo, hodila sem na igralske tečaje, ampak to ni enako, kot igrati v neki telenoveli. Kadar spremljam telenovelo, raje prevrtim dele, kjer sem pojavim.” Povedala je tudi, katera je njena najboljša telenovela. In to je Rubi, kjer je odigrala trpečo Maribel. “V tistem trenutku, sem že vedela, kaj je tisto, kar si želim delati. Želela sem biti protagonistka. Ampak v tistem trenutku, se je kot rodila in zrasla moja želja do igranja.”
View this post on Instagram
“Tudi direktor scene, ki ga imam rada in obožujem Benjamina Cann, je ob koncu porjekta rekel, da sem sedaj pripravljena na vlogo protagonistke, ter da bo moja naslednja vloga že prva glavna.” In po koncu snemanj te telenovel je sledila manjša vloga v veliki televisini uspešnici La Fea Mas Bella. Nato pa je res postala protagonistka telenovele Heridas de Amor (Spopad strasti).







