Turškega igralca Ulasa Tuna Astepeja bomo od petka naprej, lahko ponovno spremljali na slovenskih zaslonih in sicer v turški uspešnici Sen Anlat Karadeniz (Rešeno življenje). Prvo epizodo bomo lahko videli v petek 24. januarja na programu Planet TV. V seriji bo odigral junaškega Tahirja, ki reši Nefek iz kremljev nevarnega Vedata.
Kdo je Tahir?
Tahir je mlajši Mustafov brat, ima še dva mlajša brata. Je zelo impulziven in se na trenutke težko kontrolira. Njegova mama Saniye brez njegovega dovoljenja išče pravo dekle, za poroko z njim. Ko Tahir spozna Nefes se zaljubi vanjo, ampak kaj ko je ta že poročena in ima družino, s tem pa se njuna ljubezen zdi nemogoča. Ko na obisku pri njej opazi modrice na njeni roki, ji priskoči na pomoč.
Kdo je Ulas?
Rodil se je 5. maja leta 1988 v turškem Izmitu. Osnovno in srednjo šolo je tako obiskoval v rojstnem kraju, nato pa je odšel na študij v Istanbul. Prvi večji uspeh je doživel leta 2012, ko je bil del igralske zasedbe serije Karadayi, kjer sta bila v glavnih vlogah Berguzar Korel in Kenan Imirzalioglu, oba stara znanca iz slovenskih zaslonov. Kasneje je igral še v seriji Analar ve Anneler in Ruya. Aktiven je tudi v filmskem svetu in gledališkem odru. V mladosti je bil sicer član glasbene skupine. V prostem času se rad vozi s kolesom, obožuje tudi branje knjig.
Med zasluženim dopustom in premorom med snemanji druge in tretje sezone, se je moral, tako kot še veliko drugih igralcev udeležiti obveznega služenja vojaškega roka, ki za igralce traja manj kot mesec dni oziroma le tri tedne. Zaradi tega je moral popolnoma spremeniti svoj izgled. In po tem, ko se je poslovil od svojih, že tako kratkih las je popolnoma neprepoznaven. Na socialnem omrežju pa rad deli tudi kakšno sliko iz vsakdanjih dogodivščin, na “začasnem” delovnem mestu.







