Igralka Livia Brito se je v mesecu novembru vrnila na mehiške zaslone, tokrat kot del igralske zasedbe serije Medicos: Linea de Vida, kjer je odigrala zdravnico. Kot pravi ji vloga Regine predstavlja velik izziv. “Regina je zdravnica, ki dela na urgenci, zaradi tega mora svoje paciente hitro oskrbeti. Gre predvsem za tiste paciente, ki so udeleženi v prometni nesreči, so jih ustrelili, imajo rano na obrazu ali na katerem drugem delu telesa.”
Pri tem pa igralka zagotavlja, da se sama ne bi mogla nikoli ukvarjati z zdravstvom, predvsem iz tega razloga, ker se boji krvi. Poleg tega, bi zelo težko ločila zasebno in poslovno življenje, tudi preveč bi se zapletla z pacienti, kar bi jo lahko kdaj še bolj potrlo. Ima pa v družini ravno takšnega zdravnika. “Imam srečo, da imam strica, ki prav tako dela na urgenci, z njim sem živela dve leti in vem, kako poteka življenje zdravnika. Vse to pa sem lahko sedaj lažje prenesla na svojo vlogo.”







