Po sedmih letih se je igralka Aracely Arambula odločila, da je čas za nove izzive in tako se po koncu snemanj La Done in vseh obveznosti, ki so povezane s premiero, poslavlja od ameriškega Telemundova. O tem, da se bo pogodba iztekla, so vedeli še preden so začeli s snemanju druge sezone, te prihajajoče serije. Od prve pa do začetka snemanj druge je minilo, kar dve leti in pol. V tem času, je prejela kar nekaj projektov, ki pa jih ni mogla sprejeti, saj jo je vezala pogodba. Prav zaradi tega, se je odločila, da se ne bo več vezala na nobeno produkcijsko hišo, da bo tako lažje izbirala svoje prihajajoče projekte.
Iz stani ameriške produkcijske hiše, je že dobila ponudbo, da bi vodila tretjo sezono kuharskega šova MasterChef Latino, ampak se je po premisleku odločila, da je ta zadeva zanjo zaključena. Aracely je vodila prvo sezono, drugo pa je vodila Gaby Espino, saj so istočasno potekalo snemanje druge sezone prihajajoče serije. Kot pravi Aracely se ne vidi več v kuhinji, raje bi igrala v kakšni seriji ali filmu.
Aracely so novinarji spletne strani La Opinion vprašali, če je res, da zamuja na snemanja, si vzame preveč časa za urejanje, za ličenje, če imajo soigralci res težave z njo. “Če bi bilo vse to res, potem me nebi najeli, niti ne bi posnela tako uspešnih serij, niti prve sezone MasterChef Latino… Sem oseba, ki zelo pomaga, vedno pomagam tistim, ki so v težavah, strmim k temu, da so scene posnete čimbolje, če mi katera scena s Carlosom Poncejem ni uspela, sva to uredila, enako tudi z Davidom Zepeda ali Christian Bach, pomagali smo si med seboj. Nič od tega, kar ljudje govorijo, se ni v resnici dogajalo. Če ne bi bila profesionalka, me ne bi nihče želel v svoji seriji. Včasih je bilo potrebno tudi ob sobotah snemati do pol polnoči. Poleg tega sem tudi mama in sem se morala naslednji dan zbuditi že ob pol sedmih, čeprav bi s snemanji začela šele ob 10. uri. Vedno bodo ljudje govorili o meni, ampak jaz želim le uživati na snemanjih, jaz svoje soigralce vedno spoštujem in jih občudujem.”







