Mehiška igralka Sherlyn je pred leti brez sramu pripovedovala, kako je zanosila z umetno oploditvijo, čeprav je kasneje na ta račun prejela kar nekaj grdih komentarjev. Sedaj je razkrila, da je želela svojemu sinu Andreju dati še bratca ali sestrico, ampak ji tokrat ni uspelo. “Ne morem povedati, kaj se bo zgodilo, saj je vse v božjih rokah.” To je pred časom povedala, če bo kmalu ponovno zanosila. Sedaj pa se je razgovorila o tem, kako je bilo, ko je šla ponovno na umetno oploditvijo, ampak se tokrat ni dobro izšlo.
View this post on Instagram
“Naredili smo ponovno celoten proces, da bi lahko ponovno zanosila. Ampak trenutno to ni mogoče. Jokala sem, govorila sem z ljudmi, ki jih imam rada, z mojo mamo, mojo družino. Tokrat sem veliko jokala.” Igralka pravi, da trenutno ne razmišlja o tem, da bi ponovno poizkusila, saj je bolečina ob tem, da ji sedaj ni uspelo še sveža.







