Pred nekaj urami sem pisala, da se bosta igralca Gabriela Spanic in Arturo Peniche, spopadla s kuhalnico v drugi sezoni telemundovega kuharskega šova Top Chef. Igralca sta sodelovala v telenoveli La Usurpadora (Prevare) in La Intrusa (Vsiljivka). Pri tem pa pozabila na še eno igralko, ki je bila z njima v obeh telenovelah, sedaj pa bo tudi med tekmovalci v kuharskem šovu. To pa je Laura Zapata. V telenoveli La Usurpadora (Prevare), je odigrala odvetnico in imela le manjšo vlogo. Medtem, ko se je Arturo v telenoveli La Intrusa (Vsiljivka), poročil z njeno hčerko v telenoveli.
Kako se bodo obnesli v kuharskem šovu, pa bomo videli po 25. marcu, ko prihaja na ameriški Telemundo.
View this post on Instagram







