Na nedavni podelitvi nagrad Oskarji, je nagrado za najboljši film, prejel film CODA, kjer je imel eno od vlog, tudi mehiški igralec Eugenio Derbez. Ob tem, ko so prejeli nagrado, pa se je Eugenio obrnil v nebo in poslal poljub. To je bil jasen znak, kot je tudi sam kasneje povedal, da svojo nagrado posveča svoji mami, na žalost že pokojni igralki Silvii Derbez. Njo lahko trenutno spremljamo v uspešnici La Usurpadora (Prevare), kjer je odigrala Chabelo.
View this post on Instagram
View this post on Instagram
Eugenio je povedal, da je že kot otrok vedel, da želi iti po materinih stopinjah in tudi on postati igralec. To mu je uspelo. Po njunih poteh, pa gredo tudi Eugenijevi otroci, ki so v večini že tudi zaplavali v igralske vode.







